DIN KREATIVA REKLAMBYRÅ MED BRA PRISER OCH SNABB LEVERANS

Allt inom webb, tryck, foto, sökmotoroptimering, digitalannonsering, konvertering, statistik och sociala medier

Kontakta oss

STENLUND MEDIA HJÄLPER DIG MED

Webbdesign

Responsiva och sökmotoroptimerade hemsidor är en självklarhet hos oss. Alla sidor vi bygger är anpassade för bildskärm, platta och mobil.
Läs mer »

Trycksaksproduktion

Vi hjälper dig med allt inom trycksaker och mässmaterial. Allt från idé till färdigtryckt leverans. Broschyrer, visitkort, bokproduktion, annonser, skyltar, kataloger, årsredovisningar mm.
Läs mer

Profilreklam & logotyper

Är du i behov av logotype och/eller profilreklam, då kan vi hjälpa dig. Vi kan ge dig tips på hur du sätter din logga på ”give-away” produkter.
Läs mer »

Fotografering

Är du i behov av nya bilder till ditt material då hjälper vi dig gärna. Vi kan fotografera nya eller hjälpa dig vid köp från en bildbank.
Läs mer »

Digital annonsering

Idag söker de flesta direkt på Internet och att annonsera på webben idag är både kostnadseffektivt då du kan rikta din annonser mot din målgrupp.
Läs mer »

Utbildning

Vi har många års erfarenhet av företagsutbildningar inom webb och trycksaksproduktion. Är du i behöv av anpassad utbildning för dig och dina kollegor, kontakta oss. Vi reser över hela landet.
Läs mer »

Sociala medier

Att finnas med i de Sociala kanalerna idag börjar bli en självklarhet. Du bör finnas där för att ge dina kunder en snabb service och hitta nya kunder.
Läs mer »

Kontakta oss

PÅGÅENDE PROJEKT

Migrän Info

Vi skapar just nu annonsblad, bokmärke och roll ups för Migrän Info. Samt utbildning i avancerad bokproduktion.

VI PÅ STENLUND MEDIA

Madeleine

Madeleine

VD, formgivare och fotograf

madeleine@stenundmedia.se

Robin

Robin

Formgivare

robin@stenlundmedia.se

Richard

Richard

Originalare och webbdesigner

richard@stenlundmedia.se

Kevin

Kevin

Webbdesigner

kevin@stenlundmedia.se

Hasse

Hasse

Webbdesigner och videoexpert

hasse@stenlundmedia.se

Ros-Marie

Ros-Marie

Administratör

ros-marie@stenlundmedia.se

ETT URVAL AV VÅRA KUNDER